PreLoader

DigiliraPay
Entegrasyon

Kripto paralarla ödeme almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Hazır Eklentiler

Opencart ve Woocommerce e-ticaret siteleriniz için hazır DigiliraPay eklentilerini kullanın. 5 dk içerisinde entegrasyonunuzu tamamlayın.

Geliştirici Sayfaları

Kendi e-ticaret altyapınızı mı kullanıyorsunuz? Kolay ve anlaşılır dokümantasyonumuz sayesinde DigiliraPay ile ödeme almaya başlayın.

DigiliraPay Opencart Eklenti

dots

OpenCart, bir online e-ticaret yönetim sistemidir. PHP tabanlı olarak MySQL veritabanı HTML bileşenlerini kullanmaktadır. Farklı diller ve kurlar için destek vermektedir. GNU Genel Kamu Lisansı altında ücretsiz olarak mevcuttur. Mayıs 2016 itibarıyla 342.000 web sitesi OpenCart kullanmaktadır.

Opencart e-ticaret sisteminize DigiliraPay entegrasyonunu dakikalar içersinde gerçekleştirerek BTC, ETH, WAVES, USDT gibi kripto paralarla anında ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Eklentiye Git

DigiliraPay
Woocommerce Eklenti

WooCommerce, WordPress'in özgür ve açık kaynak kod kaynaklı E-Ticaret sistemi eklentisidir. WooThemes tarafından geliştirilen ve Automattic tarafından da katkıda bulunulan eklenti, kolaylıkla tüm wordpress tabanlı e-ticaret sistemi kullanıcıları tarafından yönetilebilmektedir

Woocommerce e-ticaret sisteminize DigiliraPay entegrasyonunu dakikalar içersinde gerçekleştirerek BTC, ETH, WAVES, USDT gibi kripto paralarla anında ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Eklentiye Git

woocommerce
dots

DigiliraPay
API Dokümantasyonları

dev digilirapay
dots

Web sitenizden kripto paralarla ödeme alabilmek için DigiliraPay REST API ile sayfanıza entegrasyon işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir. Test ve canlı ortam için kullanacağınız end pointlere ve bilgilerine bu DigiliraPay Developers sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Kendi altyapınıza DigiliraPay entegrasyonunu dakikalar içersinde gerçekleştirerek BTC, ETH, WAVES, USDT gibi kripto paralarla anında ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Siteye Git

Satış ve ödemeler tek panelde

DigiliraPay mağaza yönetim ekranı ile satışlarınızı takip edin, iptal ve iade süreçlerini yönetin.

merchant_panel_feature

Satışlarınızı ve alacağınız ödemeleri takip edin.

merchant_panel_feature2

İptal ve iade işlemlerini kolayca yapın.

merchant_panel_featur3

Dokümantasyon dosyalarına ve entegrasyon örneklerine erişin.

DigiliraPay Mağaza Paneli
shape