PreLoader

DigiliraPay
POS

Fiziksel mağazanızda kripto paralarla ödeme kabul etmeye hemen başlayın.

ÇOK YAKINDA! Sormak istediğiniz bir şeyler mi var?
Bizimle İletişime Geç
DigiliraPay POS

Fiziksel mağazanızda cep telefonlarını POS cihazına çevirin. Ödeme almak istediğiniz tutarı girin ve müşterinize dilediği kripto para ile ödeme yapma imkanı tanıyın.

DigiliraPay Teknoloji A.Ş
arrow
arrow2
customer

Müşteri

Müşteri cüzdanında bulunan kripto paralarla ödeme yapar.

client

DigiliraPay

DigiliraPay, bu ödemeyi teknolojik altyapısını kullanarak Türk Lirasına dönüştürür.

merchant

Satıcı

Satıcı, kur dalgalanmasından etkilenmeden kendi satış fiyatı üzerinden ödemesini Türk Lirası olarak tahsil eder.

Sık Sorulan Sorular

Kripto paralar ile web siteniz üzerinden nasıl ödeme alacağınıza dair size fikir verebilecek, sıkça karşılaştığımız sorular.

Hangi kripto paralar ile ödeme alabiliyorum?

DigiliraPay cüzdanı içerisinde tanımlı bütün kripto paralarla ödeme alabilirsiniz. Daha fazla kripto para eklemek için sürekli çalışıyoruz. Şu an için BTC, ETH, WAVES ve USDT ile ödeme alabilirsiniz.

Sabit bir ücret var mı?

Hayır. Kripto paralar ile ödeme alırken entegrasyon sırasında tanımlanan komisyon ücreti haricinde hiç bir ek ücret ödemeyeceksiniz. Sadece yaptığınız satış başına komisyon ödeyeceksiniz.

DigiliraPay' i siteme nasıl entegre edeceğim?

Kolay ve anlaşılabilir dokümantasyonumuz sayesinde WooCommerce, Shopify, OpenCart, WordPress(Woocommerce) sitelerine kolaylıkla entegrasyon yapabilirsiniz. Eğer özel yazılımlı e-ticaret siteniz varsa entegrasyon için dokümanlarımızı inceleyebilirsiniz. Sorun yaşamanız halinde bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ödemelerimi nasıl alacağım?

Kripto paralarla satış yapmış olduğunuz haftayı takip eden haftanın Çarşamba günü ödemelerinizi tanımladığınız IBAN'a göndermekteyiz.

İptal ve iade işlemlerini nasıl yöneteceğim.

Dilerseniz DigiliraPay satıcı panelinden, dilerseniz API entegrasyonları ile iptal ve iade işlemlerinizi yönetebilirsiniz.

DigiliraPay Güvenli midir?

Blokzincirler şeffaf, zaman damgalı ve geri döndürülemez biçimde çalışırlar. Ters ibraz gibi durumlarla karşılaşılması mümkün değildir. Güvenlidir.

Muhasebeleştirmeyi nasıl yapacağım?

Yaptığınız satışlar karşılığı ödemeyi Türk Lirası olarak alacağınız için muhasebe açısından bir problem yaşamazsınız. Aynı kredi kartı satışlarınızda olduğu gibi siz ürünüzü satın alan son kullanıcıya fatura kesmeye devam edeceksiniz. DigiliraPay de sizden aldığı komisyon karşılığında size hizmet bedeli faturası keserek yapmış olduğunuz satışın karşılığı Türk Lirasını IBAN adresinize gönderecektir.

Satışlarımı nasıl takip edebilirim?

Mağazalar için yönetim panelimiz bulunmaktadır. https://merchant.digilirapay.com adresinden mağaza girişi yapabilirsiniz. Mağaza panelinden satışlarınızı, alacağınız ödemeleri takip edebilir, iptal ve iade işlemlerini yönetebilirsiniz.