PreLoader

DigiliraPay
E-Ticaret

E-ticaret entegrasyonu ile web sitenizden kripto paralarla ödeme almaya hemen başlayın.

HEMEN BAŞVUR Sormak istediğiniz bir şeyler mi var?
Bizimle İletişime Geç
DigiliraPay Merchant Panel

DigiliraPay, küçük veya büyük farketmeksizin işletmeniz için uçtan uca ödeme çözümü sunuyor. Bitcoin, Ethereum, Tether, Waves vb. kripto paralarla dünyanın herhangi bir yerinden ödeme kabul edebilirsiniz.

Mevcut ekipmanlarınızı değiştirmek zorunda kalmadan veya yeni bir donanım almak zorunda olmadan kripto paralar ile ödeme kabul edin.

DigiliraPay Teknoloji A.Ş

Mağaza olarak hemen başvur

Kripto paralarla hemen ödeme almaya başla

1

Formu
Doldur

2

Mağazanızı
İnceleyelim

3

Kripto paralarla ödeme almaya başla!

Ürünlerinizi kripto para karşılığı satarken, ödemelerinizi itibari parayla banka hesabınıza alın. Volatiliteden etkilenmeyin ve kur kaybı yaşamayın.
Fraud riski olmadan satış yapın.

DigiliraPay' i alternatif ödeme metodu olarak ekleyin. Trendleri takip edin, cironuzu artırın. Yönetim panelinden satışlarınızı takip edin. İptal ve iade işlemlerinizi kolaylıkla yönetin.

DigiliraPay Teknoloji A.Ş
arrow1
arrow2
customer

Müşteri

Müşteri cüzdanında bulunan kripto paralarla ödeme yapar.

digilirapay

DigiliraPay

DigiliraPay, bu ödemeyi teknolojik altyapısını kullanarak Türk Lirasına dönüştürür.

merchant

Satıcı

Satıcı, kur dalgalanmasından etkilenmeden kendi satış fiyatı üzerinden ödemesini Türk Lirası olarak tahsil eder.

Sık Sorulan Sorular

Kripto paralar ile web siteniz üzerinden nasıl ödeme alacağınıza dair size fikir verebilecek, sıkça karşılaştığımız sorular.

Hangi kripto paralar ile ödeme alabiliyorum?

DigiliraPay cüzdanı içerisinde tanımlı bütün kripto paralarla ödeme alabilirsiniz. Daha fazla kripto para eklemek için sürekli çalışıyoruz. Şu an için BTC, ETH, WAVES ve USDT ile ödeme alabilirsiniz.

Sabit bir ücret var mı?

Hayır. Kripto paralar ile ödeme alırken entegrasyon sırasında tanımlanan komisyon ücreti haricinde hiç bir ek ücret ödemeyeceksiniz. Sadece yaptığınız satış başına komisyon ödeyeceksiniz.

DigiliraPay' i siteme nasıl entegre edeceğim?

Kolay ve anlaşılabilir dokümantasyonumuz sayesinde WooCommerce, Shopify, OpenCart, WordPress(Woocommerce) sitelerine kolaylıkla entegrasyon yapabilirsiniz. Eğer özel yazılımlı e-ticaret siteniz varsa entegrasyon için dokümanlarımızı inceleyebilirsiniz. Sorun yaşamanız halinde bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ödemelerimi nasıl alacağım?

Kripto paralarla satış yapmış olduğunuz haftayı takip eden haftanın Çarşamba günü ödemelerinizi tanımladığınız IBAN'a göndermekteyiz.

İptal ve iade işlemlerini nasıl yöneteceğim.

Dilerseniz DigiliraPay satıcı panelinden, dilerseniz API entegrasyonları ile iptal ve iade işlemlerinizi yönetebilirsiniz.

DigiliraPay Güvenli midir?

Blokzincirler şeffaf, zaman damgalı ve geri döndürülemez biçimde çalışırlar. Ters ibraz gibi durumlarla karşılaşılması mümkün değildir. Güvenlidir.

Muhasebeleştirmeyi nasıl yapacağım?

Yaptığınız satışlar karşılığı ödemeyi Türk Lirası olarak alacağınız için muhasebe açısından bir problem yaşamazsınız. Aynı kredi kartı satışlarınızda olduğu gibi siz ürünüzü satın alan son kullanıcıya fatura kesmeye devam edeceksiniz. DigiliraPay de sizden aldığı komisyon karşılığında size hizmet bedeli faturası keserek yapmış olduğunuz satışın karşılığı Türk Lirasını IBAN adresinize gönderecektir.

Satışlarımı nasıl takip edebilirim?

Mağazalar için yönetim panelimiz bulunmaktadır. https://merchant.digilirapay.com adresinden mağaza girişi yapabilirsiniz. Mağaza panelinden satışlarınızı, alacağınız ödemeleri takip edebilir, iptal ve iade işlemlerini yönetebilirsiniz.

Mağazanızdan kripto paralar ile ödeme alın.

Yeni nesil ödeme geçidi DigiliraPay ile mağazanızdan kolayca Bitcoin, Ethereum, Waves vb. kripto paralarla kur dalgalanmalarından etkilenmeden Türk Lirası ile olarak ödeme alın. DigiliraPay volatilite riskini üstlensin, siz sadece satışlarınızı artırın.

HEMEN BAŞVUR