Aracısız ödeme sanatı: DigiliraPAY

Alışveriş hem ihtiyaç hem de keyif...

Günün rutin temposunda para kazanmak yorucu olabilir. Gereksinimleri karşılamak için harcama yaparken ise konfor arıyoruz. DigiliraPAY aracılara gerek kalmaksızın hızlı ödeme yapma olanağının önünü açıyor. Dilediğiniz her yerde dilediğiniz şekilde alışveriş yapmanız mümkün! Kripto paralarınız tıpkı geleneksel para birimleri gibi gittiğiniz her yerde size eşlik ediyor.

Benzersiz bir kullanıcı deneyimine hazır olun!

Uzun zamandır beğendiğiniz bir ürünü satın almaya karar verdiniz. Ürünü sepete eklediniz ve ödeme sayfasına yönlendirildiniz. Kartınızı siteye kaydetmediyseniz, fiziksel olarak ona ihtiyacınız var. Kredi kartınızı çıkardınız, kart numarasını sisteme girdiniz. Fakat henüz bitmedi. Kart üzerindeki isim, son kullanma tarihi ve CCV numaraları da gerekiyor. Oysa ki online alışveriş size konfor sunmalıydı.

Peki sevdiğiniz ürüne ya da hizmete ulaşmak neden bu kadar yoruyor?

Çünkü kredi kartı ödemeleri banka veya kredi kartı şirketi gibi 3. taraf organizasyonlar tarafından gerçekleştirilir. Ödeme için talepte bulunmanız akabinde mevcut bakiyenizden düşerler ya da borçlandırma sistemi uygulanır. Blok zinciri kullanarak yapılan tüm ödemelerde ise bu sorunlar rafa kaldırılır. Ödemelerin kontrolü sizdedir ve hiçbir aracıya ihtiyaç yoktur. DigiliraPAY paranızı çok daha işlevsel biçimde kullanmanızı sağlıyor.

Günümüzde kredi kartıyla yapılan işlemlerde Fraud adı verilen dolandırıcılık türü kullanıcılara büyük kayıplar yaşatıyor. Kredi kartınızın kopyalanması ya da onayınız olmadan kullanılması büyük bir risk! Blok zinciri sayesinde özel bir anahtar paranızın kontrolünü ele almanızı sağlıyor. Aracılara ihtiyaç duyulmayan sistem çok daha hızlı ve güvenli biçimde işliyor.

Aracısız ödeme sanatı DigiliraPAY ticarete yeni bir soluk getiriyor...

Aracısız ödeme sanatı: DigiliraPAY
Blog
DigiliraPAY ile ilgili son haberler, bilgilendirmeler ve duyurular için blogumuzu ziyaret etmeyi unutmayın.

Ön Başvuru Formu

Kişisel Bilgiler
Şirket Bilgileri